Vă rog păstraţi discuţia la un ton cât se poate de civilizat

Forum

Date: 22.04.2012

By: Angelina Jolie

Subject: Re: Re: Re: Re: Vin alegerile!

Cred in sinea mea(sper sa nu ma pacalesc), vreau sa cred ca o sa fie bine si pentru noi. Speranta moare ultima!:) Si da, sigur ne "intalnim" la vot! O zi buna!

Date: 27.03.2012

By: DMT

Subject: Miscare

Imi poate recomanda cineva trasee de plimbat cu bicicleta, cu plecare din Bentu, eventual sa se si alature activitatii in perioada care urmeaza? Ex. de la Halta Bentu drept prin camp - 3 km., drum de pamant partial cu pietris, acceptabil.

Date: 20.04.2012

By: Lance Armstrong

Subject: Re: Miscare

De la Bentu ia-o pe camp si du-te...du-te mult....

Date: 26.03.2012

By: anonim

Subject: prietene

sa vedem aqm daca se tine domnu pavel de promisiune si ne face sosea ca nu poti sa iti pui nici macar un tricou la uscat ca il iei numai praf.nea mitica ne.a promis dar a uitat de sosea sa pierdut pe drum si aqm vin prin sat si ne dau flori.flori ne trb noua sa faca cv pt noi nu flori.lumea a inteles ca nu sunt bani,dar pt flori aveti mereu bani.

Date: 26.03.2012

By: anonim

Subject: prietene

stai ca nu scapa nici domnu pavel care incepe sa semene din ce in ce mai mult cu domnu dragomir.ba sunteti neamuri?????vreau si eu consilier!!!daca vreti sa vin la vot

Date: 26.03.2012

By: anonim

Subject: prietene

prietene nu numai ca incepe sa semene site.ul cu otv dar am impresia ca u esti j putin lovit la cap ca si ala care te invata sa vb ca sa te afli j u in trb.ia intreabal pe marele primar dragomir unde statea majna cat sa cumparat?iti spun io:statea la el in curte si sambata si duminica nu mai zic in cursul saptamani.sau poate jtii dar nu vrei sa zici.nu iti e si tie putina rusine.parca nu jtie lumea cine e dragomir e bucatar frate nu poate sa conduca o primarie.locul bucatarului e la bucatarie nu la primarie ospatar.nu a fost primar 12 ani ce mai vrea.mai vrea sa cumpere vreo 20 de hectare de pasune,20 de pamant,40 de vaci asta mai vrea nu ii ajunge sa se gandeasca aqm la pensie nu la primarie................. .

Date: 26.03.2012

By: DMT

Subject: Re: prietene

Meteahna romanului. Ce face capra vecinului daca el tot nu are.

Date: 26.03.2012

By: Admin

Subject: Re: prietene

Domnule Anonim, mai mult respect pentru limba romana

Date: 19.03.2012

By: badea, mircea

Subject: a3

Incepe sa semene site-ul cu OTV. Poate va inchide primarul :D

Date: 27.02.2012

By: Eliza

Subject: Topirea nămeţilor !

Cum se prezinta satele GALBINASI, BENTU si TABARASTI, odata cu topirea nametilor?
Santuri de scurgere - NEMA, au ramas la faza - LAS-O MA CA MERGE ASA"!
Acum ar fi fost mare nevoie de asa ceva, locuitorii satelor sunt obligati sa cumpere barci.
Are primaria un proiect de infiintare a unui port - BENTU !

Items: 5611 - 5620 of 5699
<< 560 | 561 | 562 | 563 | 564 >>

New comment

Regulament

Administratorul forumului nu își asumă responsabilitatea pentru conținutul nici unui subiect, comentariu, mesaj sau nume de utilizator. Autorii subiectelor, comentariilor, mesajelor își asumă întreaga responsabilitate.

- Nu se admite folosirea limbajului vulgar, obscen, sau ironic-ofensator.
- Nu este permis atacul la persoană. Nu se admite nici un fel de comportament rasist, extremist sau discriminator în ceea ce privește religia, sexul sau convingerile politice.

- Administratorul (Admin) este persoana care deține acest forum și se ocupă de partea sa tehnică și administrativă dar și de moderarea forumului.
- Administratorul are drepturi nelimitate în gestionarea forumului, poate lua orice masură fără preaviz și nu răspunde în fata utilizatorilor pentru acțiunile sale.
- Administratorul nu are obligația de a răspunde la intrebări pe forum, vă puteți adresa lui prin formularul de "Contact". Orice subiect adresat adminului pe forum va fi șters.

- Nu se acceptă mesaje care nu sunt scrise corect (în română). Se doreşte promovarea unui limbaj cât mai corect şi uşor de înţeles. Desigur, se acceptă şi greşeli, în limitele bunului simţ. În plus, atenţia (dovedită prin corectitudinea mesajelor) denotă respect pentru ceilalţi membri ai forumului. Semnele de punctuaţie lipsă sau puse incorect sunt greşeli !

- Abrevierile gen "ms" ,"k", "bv", "imd" şi cuvintele scrise în stilul "nijte", "akuma", "aks" sunt considerate greşeli şi nu vor fi tolerate.